אודותנו

מיכל זילברשטיין

פיזיוטרפיסטית

052-3322724


תתארו לעצמכם טיול משפחתי בפארק, רכיבה משותפת בשכונה או אפילו את הדרך לבית הספר, כשהילד שלכם רוכב בכייף, בגאווה ובביטחון, ממש כמו כולם על האופניים המגניבים שלו… אופנים לצרכים מיוחדים שנראים מצוין ונעים בקלי קלות

מי אנחנו?

תלת אופן היא חברה העוסקת במתן פתרונות לרכיבה על אופניים למגוון אוכלוסיות. החברה שמה לה למטרה לאפשר לכל ילד, נער או מבוגר לרכב על אופניים באופן פונקציונאלי ומהנה בסביבתו הטבעית.

תלת אופן מספקת מעגל שירות שלם הניתן על ידי פיזיותרפיסטית התפתחותית וכולל הכרת הלקוח על צרכיו הייחודיים, אספקת של אופנים לצרכים מיוחדים המתאימים לו והתאמת האביזרים הנלווים שיסייעו לו להשיג רכיבה עצמאית. השירות ניתן על ידינו באתר הנח ללקוח: בביתו, במוסד החינוכי בו הוא לומד או בסדנא שלנו.

מתאימים תלת-אופן עם פיזיותרפיסטית מומחית

כפיזיותרפיסטית (BPT) בוגרת אוניברסיטת בן גוריון העוסקת כ-20 שנה בתחום הפיזיותרפיה ההתפתחותית, אני מודעת היטב ליתרונות העצומים הגלומים ברכיבה על אופניים: חיזוק שרירים, שיפור טווח תנועה במפרקים, העלאת סיבולת לב ריאה, התמצאות במרחב וכמובן השתתפות ושילוב חברתי. רכיבה על אופנים לצרכים מיוחדים גם מזמנת מפגש בלתי אמצעי עם הטבע, וכרוכבת אופניים בעצמי אני יכולה להעיד שבזכות האדרנלין המשתחרר בעת רכיבה על אופניים, היא אף משפרת את מצב הרוח.

במסגרת עבודתי אני משתדלת להטמיע את הרכיבה על אופניים בקרב המטופלים הצעירים שלי, אולם לעיתים קרובות הם מתקשים בהנעת אופניים רגילים מסיבות שונות כגון: חולשת שרירים, הפרעה בשיווי המשקל, א-סימטריה, טווחי תנועה מוגבלים, טונוס שרירים מוגבר, קשיים בהתמצאות במרחב וכו'. האופניים השיקומיים הקיימים בשוק ומשמשים ללימוד רכיבה עבור ילדים בעלי צרכים מיוחדים, אכן נותנים מענה לקשיים הללו אך הם נמצאו כבדים, מסורבלים ובעיקר יקרים מידי לכיסם של לקוחות פרטיים.

בעקבות זאת מצאתי את עצמי אינספור פעמים מאלתרת עבור המטופלים שלי פתרונות שיאפשרו להם לרכב על אופניים, למרות הקשיים והמגבלות. במהלך השנים השתמשתי במגוון אמצעים פשוטים וזמינים כגון גלגלי עזר, פדלים שונים, רצועות סקוץ' לקיבוע כפות הרגליים לפדלים, רצועות סקוץ' לקיבוע הידיים לכידון, מגוון מושבים ומעצורים. בנוסף ערכתי שינויים במערכת גלגלי השיניים והתמסורת במטרה להקל על הרכיבה. לעיתים קרובות פתרונות אילו נתנו מענה חלקי והאלתורים הללו לא החזיקו מעמד לאורך זמן ולא תמיד ענו לילדים את הצרכים המדויקים שלהם: גלגלי עזר לא סיפקו לאופניים מספיק יציבות, המושבים לא נתנו תמיכה מספקת לגו והרצועות המאולתרות נטו להיפתח באמצע הרכיבה…

מדליק ונח… גם לכיס

על מנת לתת פתרון אמיתי לכל אותם ילדים המתקשים ברכיבה על אופניים (וגם עבור ילדים שפשוט רוצים תלת אופן מגניב עם סל נשיאה גדול…) הקמתי את חברת תלת אופן. את האלתורים הפכתי למוצרים נוחים ואמינים, את הידע והניסיון שצברתי הפכתי למקצוע וכיום אני מספקת אופנים לצרכים מיוחדים יציבים, נוחים ופונקציונאליים, במחיר אפקטיבי לכל מי שרוצה לרכב בכייף!