מחירון תלת אופן

מתעניינים בעניין מחיר אופניים לבעלי צרכים מיוחדים? האופניים שלנו מיוצרים להשגת נוחות מרבית, בטיחות במחירים ספורטיביים שמאפשרים לכל אחד ואחת ליהנות מחוויית רכיבה אופטימלית. בתכנון רכישה, כדאי לקחת בחשבון עלויות נוספות הכוללות תוספות וכן התקנה על פי הצורך.

בקשו מחיר אופניים לבעלי מוגבלויות שמותאמים אישית במחיים שפויים.

תלת אופן

1,750

14 אינצ' נוער

צבעים: ורוד וכחול
מקבלים מחיר אופניים לבעלי צרכים מיוחדים שמותאמים אישית עבורכם במחיים שפויים.

תלת אופן

1,650

14 אינצ' ילדים

צבעים: ורוד וכחול
קבלו מאיתנו מחיר תלת אופן לבעלי צרכים מיוחדים ותיהנו מניידות מושלמת עבור ילדים שרוצים להגיע רחוק.

תלת אופן

1,550

10 אינצ' ילדים

צבעים: ורוד ותכלת
אופניים לבעלי מוגבלויות בהתאמה אישית עבור כל אחד ואחת בטווח גילאים רחב.

תלת אופן

1,850

16 אינצ' נוער

צבעים: ורוד וכחול

עלות חבילת אופניים מלאה

4500

מרכב היברידי, אופניים, חגורת אגן, מושב תומך, רצועות פדלים, ידיות הארכה לכידון, התאמת פיזיותרפיסט, סנדלי פדל, מוט דחיפה, שירות הובלה והתקנה, פעמון

התאמת פיזיוטרפיסט

220

אופניים סטנדרטיות

320

חגורת אגן/חזה

65

מוט דחיפה ארוך

80

כידון מכופף

460

מושב תומך

1820

פעמון אלק'

30

סנדלי פדל XS,S,M

680

סנדלי פדל מידה L

750

שירות הובלה והתקנה

250

מרכב היברידי

1800

רצועות פדלים

56

ידיות הארכה לכידון

65

סל קדמי

60

סל אחורי

90

מחיר אופניים לבעלי צרכים מיוחדים

בעולם שחרט על דגלו את הנגישות, אך טבעי שגם אביזר כמו אופניים יהיה נגיש וזמין לכל אדם, ואכן, קיימים סוגים שונים של תלת אופן לבעלי מוגבלויות. תלת אופן לנכים מאופיין במספר מרכיבים שמאפשרים לרוכב לשבת עליהם בנוחות ובבטחה ולדווש בקלות. מרכיבים אילו כוללים מושב רחב, תמיכה לגב, רצועות פדלים ומנגנונים המקלים על הדיווש. מחיר אופניים לבעלי צרכים מיוחדים הוא בדרך כלל גבוהה ממחיר אופניים סטנדרטיים וכן מחיר אופניים שיקומיים יכול לעיתים להגיע ל-8,000 ₪ ויותר.

האם מחיר תלת אופן לבעלי צרכים מיוחדים חייב להיות כל כך גבוה?

התשובה לשאלה זאת היא מורכבת, מחיר אופניים לנכים אינו יכול להיות זהה למחיר אופניים רגילים ממספר סיבות:

  1. תלת אופן לבעלי צרכים מיוחדים מיוצר בכמויות קטנות ועלויות הייצור לכמויות קטנות גבוהות מעלויות ייצור לכמויות גדולות.
  2. על גבי תלת אופן לבעלי צרכים מיוחדים ישנן מרכיבים נוספים וייחודיים שאינם קיימים באופניים רגילים, חלק ממרכיבים אילו אינם מוזמנים ממפעל האופניים אלא מיוצרים באופן ידני בבית המלאכה של הספק.
  3. תהליך ההתאמה של אופניים לאדם או ילד בעל צרכים מיוחדים הוא אישי ודורש התייחסות לצרכים הספציפיים של המשתמש ומחייב התנסות אקטיבית ברכיבה. ספק של אופניים לבעלי צרכים מיוחדים יקדיש לכך ידע מקצועי וזמן, בדומה לביקור של כל בעל מקצוע.
  4. הכנת האופניים ללקוח אינה מסתכמת בפתיחת האריזה והרכבת הצמיגים, כפי שנעשה באופניים רגילים, אלא כוללת שימוש במרכיבים שונים שמותאמים אישית לכל רוכב ומורכבים על גבי האופניים באופן ידני בבית המלאכה.

למרות זאת ואף על פי שמדובר במוצר ייחודי שדורש טיפול פרטני, לא תמיד יש הצדקה לשלם עבור אופניים לנכים מחיר כה גבוה ובחלק גדול מן המקרים ניתן להגיע לתוצאות מצוינות גם בעלויות של 1,200-3,000 ₪.

תלת אופן שיקומי או עם התאמות מיוחדות?

תלת אופן שיקומי – אופניים שיקומיים הם מוצר ייחודי ולרוב משמש בהצלחה רבה במוסדות חינוך לילדים נכים או במעונות שונים לבעלי מוגבלויות. אילו אופניים מאסיביים במשקל של כ-20 ק"ג ויתרונם הוא ביכולת התאמה מודולרית לרוכבים בגובה שונה ועם צרכים פיזיים מגוונים ובפרט בעלי נכויות מורכבות וקשות. לרוב מדובר אביזר גדול למדי שלא תמיד יכול להתאים לשימוש ביתי או שכונתי. מחיר תלת אופן שיקומי מתחיל ב-5,000 ₪.

תלת אופן עם התאמות מיוחדות – אופניים עם התאמות מיוחדות הם למעשה אופניים או תלת אופן סטנדרטי בעלי מראה נורמטיבי במידות 10"-20" ובמשקל של 10-16 ק"ג, עליהם מורכבות התוספות הנדרשות לרוכב. הם מותאמים לרוכב ספציפי בהתאם לצרכים האישיים שלו ולמידתו וניתנים להגבהה בדומה לאופניים רגילים. הם מותאמים בצורה מושלמת לרכיבה בשטח עירוני ובסביבה הביתית ולרוב עוברים בקלות במעברי דלתות, מעליות ומחסנים. מחיר תלת אופן לבעלי צרכים מיוחדים, עם התאמות מיוחדות הוא 1,200-3,000 ₪, בהתאם למידה ולהתאמות הנדרשות.

 אז איך אנחנו עושים את זה?

ב"תלת אופן" החלטנו להנגיש לא רק את האופניים אלא גם את המחיר וכך לאפשר לכל אחד ליהנות מרכיבה על אופניים. מצאנו וייבאנו עבורכם את הדגמים הקלים, הנוחים והיציבים ביותר, דאגנו למגוון מידות שמתאימות לילדים החל מגובה של כ-95 ס"מ ועד אופניים לבני נוער ומבוגרים בגובה 160 ס"מ. יצרנו אופציות שונות של מושבים ותמיכות לגב, סנדלי רצועות לפדלים וכידונים בסגנונות שונים.

הרעיון שעומד בבסיס של "תלת אופן" הוא שימוש במגוון מוצרים שאינם מוגדרים "שיקומיים", ושילוב שלהם לכדי מוצר מותאם אישית, כל זאת מבלי לגרוע מן האיכות ומבלי להתפשר על התוצאה הרצויה – רכיבה נוחה ובטוחה!

מימון תלת אופן בעזרת עמותות

מאחר ומדובר במוצר טיפולי/שיקומי, עמותות רבות התומכות בילדים בעלי צרכים מיוחדים ישמחו לסייע במימון הרכישה. בין העמותות המסייעות תמצאו את איל"ן, וראייטי, אקי"ם, קרן עילאי ועוד. במועצות ובעיריות שונות ניתן לפנות לעו"ס מטעם הרווחה לבקשה לסיוע במימון. עליכם להגיש להם הצעת מחיר לתלת אופן לבעלי צרכים מיוחדים, למלא את הטפסים הנדרשים (לרוב ניתן למלא דרך אתר האינטרנט) ורצוי להוסיף גם המלצה של הפיזיותרפיסט המטפל.

בנוסף, אנו בתלת אופן מאפשרים הסדר תשלומים נח באשראי, המחאות, העברה בנקאית או במזומן. למידע נוסף על מחיר לתלת אופן לבעלי צרכים מיוחדים צלצלו עכשיו למספר 052-3322724 השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם פתרונות מותאמים.